TDK hallgatót keresünk!

2016.  július  14.
Végstádiumú szívelégtelenség molekuláris biológiai háttere

Kutatási lehetőség szívelégtelenség témakörben Egyetemünk hallgatói részére.

TDK hallgatókat keresünk a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika Szívelégtelenség Munkacsoportjába (vezető Prof. Merkely Béla).

Feladatok:

• Végstádiumú szívelégtelen betegek klinikai paramétereinek feldolgozása és rendszerezése.

• Humán biológiai mintákon molekuláris biológiai vizsgálatok (ELISA, PCR, IHC) végzése.

A TDK hallgatóknak lehetősége nyílik a szívelégtelenség klinikumába betekintésre (klinikai adatok, betegkövetés, gyógyszerelés) és párhuzamosan laboratóriumi munka végzésére, egyes patológiás jelátviteli utak elemzésére.

Előnyt jelent: laboratóriumi jártasság, molekuláris biológiai metodikák ismerete.

Szükséges: angol nyelvtudás, MS Office felhasználói ismeretek, jó-kiváló tanulmányi eredmények, 4. évtől várjuk a hallgatókat.

Rövid (max. 1 A4 oldal) motivációs levelet a gara.edit@med.semmelweis-univ.hu címre várjuk, 2016. augusztus 5-ig. Személyes beszélgetés 2016. augusztus 8-12-ig.