MEFOB 2014-ben is

2014.  április  01.
Dr. Merkely Béla és Jancsó Ádám a DigiSport vendége volt.

A tavalyi nagy siker után 2014-ben is megrendezik vízilabdában a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságot. Az előző viadalt a Budapesti Corvinus Egyetem csapata nyerte. Idén már nem 9, hanem 11 fiú diákcsapat indul és lesz kelet-nyugat lányviadal is.

A torna egyúttal a póló kísérleti terepe lesz különleges szabályokkal: kisebb labda, kisebb pálya, nincs támadóidő, 7 méteren kívülről a gól kettőt ér. Az eseményen Faragó Tamástól Benedek Tiborig ott lesz a sportág krémje.

A DigiSport televízió "Reggeli Start" című műsorában Merkely Béla kardiológus professzor, aki ma is aktív játékos és a szervezőbizottság elnöke, valamint Jancsó Máté, a Semmelweis Vízilabda Klub technikai vezetője és játékosa beszélgetett a műsorvezetővel.